Galopem przez 2017 rok.

7 komentarzy

 1. Krzysztof Flisiak napisał(a):

  Robercie, daję Ci słowo honoru, że otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie postawione tu pytania i zarzuty. Jednak z uwagi na zapowiadane na następny tydzień Walne Zebranie BKS Bogucin dyskusja zostanie odłożona ponieważ spora część tematów, które tu poruszyłeś zostanie właśnie tam omówiona w obecności całego grona zarządu, zawodników i sympatyków klubu, o którym zawsze będę powtarzał, że jest moim dzieckiem i nigdy się od niego nie odwrócę. Każdy, kto mnie zna, wie doskonale, że nigdy nie uciekam od trudnych rozmów – wręcz przeciwnie, najczęściej to ja jestem ich inicjatorem. Nie zabieram tylko głosu w dyskusji osób tchórzliwych, kryjących się na Twoim prywatnym portalu NaszGarbow.pl za maską anonima. Proszę zatem o wyrozumiałość i cierpliwość. A do tego czasu, w porozumieniu z redakcją bogucin.net, zamykam przedmiotową dyskusję.

 2. Po szóste napisał(a):

  Honor i przyzwoitość podpowiadają Panie Krzysztofie, że jak się bierze zlecenia od gminy czy jest się takim czy innym beneficjentem układu, to nie krytykuje się osób, które ten układ zwalczają. Dopuszczając się tego wygląda Pan tak, jakby działał na zlecenie tego, kto daje zlecenia gminnych prac. Wiadomo, że atakując obecny zarząd BKS uderza Pan między innymi w wydawcę Naszego Garbowa, który patrzy wójtowi na ręce.

  Zasada jest taka. Albo biznesik z gminą, albo „dziennikarstwo”. A jak chce się i jedno i drugie, to jest to, co jest czyli faktyczne stawanie się kanałem oddziaływania intencji władzy, która atakuje tych, którzy chcą ją kontrolować.
  To na razie tyle.

  Proszę mieć odwagę do opublikowania tych komentarzy tak jak miał Pan odwagę do ataków na zarząd BKS czy urzędników Beaty Szydło. Na pisanie prawdy o wójcie już brakło Panu odwagi.

 3. Po piąte napisał(a):

  A jak się zmienił Pana punkt widzenia i jak jest zależny od punktu siedzenia? Kiedyś Pan krytycznie wypowiadał się o wójcie w kontekście BKS i mówił, że niesprawiedliwie dzieli środki i że dzieli ludzi. Jest nawet nagranie na sesji na ten temat jak Pan się wypowiada w ten sposób.
  A teraz, gdy przydałoby się robić na tej stronie edukację samorządową i tłumaczyć ludziom zasady życia publicznego oraz podstawowe wymogi takie jak jawność, szczególnie finansów oraz podmiotowe traktowanie obywateli, to Pan milczy. Rząd urzędników PiS pan krytykuje a na krytykę lokalnych urzędników Pana nie stać! Takk się zmienił punkt siedzenia i punkt widzenia? Cóż takiego się stało?

 4. Po czwarte napisał(a):

  Gdy trzeba skrytykować lokalną władzę, to mówi Pan, że nie zajmuje się polityką. Ale w rząd Beaty Szydło Pan uderza bez problemu? Czyli zajmuje się Pan tu polityką!
  Temat nazwy węzła w Bogucinie był spaprany za rządów PO-PSL. Jakoś wtedy nie pisał Pan krytycznych artykułów o rządzie Tuska czy Kopacz? To jak to z Panem jest?

 5. Po trzecie napisał(a):

  Jeżeli pisze się krytyczne uwagi o innych osobach czy stowarzyszeniach, to trzeba umożliwić im udzielenie odpowiedzi, przynajmniej w komentarzach. Na stronie bogucin.net komentarze, które nie zgadzają się z tym, co Pan napisał nie są publikowane.
  Jak więc można odnieść się to treści artykułu? To nie jest poważne traktowanie mieszkańców. Albo rozmawiamy i wymieniamy poglądy, albo to jest jednostronna tuba towarzystwa wzajemnej adoracji.

 6. Po drugie napisał(a):

  Kto Pana upoważnił do ataków na BKS na stronie stowarzyszenia „Mój Bogucin”
  Czy prezesowa stowarzyszenia i inni członkowie stowarzyszenia „Mój Bogucin” zgadzają się na atakowanie BKSu?
  Strona internetowa Bogucin.net finansowana ze środków publicznych ma służyć wszystkim mieszkańcom.

 7. Po pierwsze napisał(a):

  Panie Krzysztofie! Po pierwsze.
  Jakim prawem finansując tę stronę z publicznych pieniędzy atakuje Pan inne stowarzyszenie z tej samej wsi?
  Wiadomo, że „Mój Bogucin” otrzymał pieniądze na stroną z funduszu sołeckiego.
  Jak Pan chce wypisywać takie rzeczy, proszę założyć sobie własną stronę i pisać za własne pieniądze, a nie za publiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj wynik działania * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.